Request a call back

Про компанію

Підприємство споживчої кооперації  «Рівненський заготівельно-виробничо-збутовий комбінат»

Історія підприємства

  Історія  підприємства споживчої кооперації «Рівненський заготівельно-виробничо-збутовий комбінат» сягає  1956 року, коли в системі Рівненської облспоживспілки було створене невеличке підприємство – плодокомбінат. На базі плодокомбінату в 1976 році в оновлених цехах розпочав свою роботу Рівненський заготівельно-виробничо-збутовий комбінат.

        Підприємство постійно працює над  модернізацією виробництва , оновленням і розширенням асортименту продукції. За останні роки введені в дію лінія виробництва концентрованих соків, нові лінії виробництва джемів, салатів,овочевих маринадів ,лінія розливу соків у пляшку типу «твіст-офф» італійського виробництва, встановлено   горизонтальний автоклав. Також введена в дію сучасна лінія по виготовленню безалкогольних напоїв.

       Вся консервована  продукція  розфасовується виключно в скляну тару (СКО та «твіст-офф»),що дає змогу максимально зберегти корисні поживні якості продукції.

       За останні роки комбінат визнано «Лідером харчової та переробної промисловості України», «Лідером агропереробного комплексу України», переможцем бізнес-рейтингу «Лідер галузі», переможцем регіонального та всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». 

   Продукція підприємства під торговою маркою «Рікос» поставляється в:

   - санаторій «Червона калина»,

  -   санаторій  «Карпати»,

  -    санаторій «Шаян»,  

  - мережа маркетів « ПАККО»,

  - Національна академія державної прикордонної служби,

 - пансіонати, інтернати та ліцеї  Житомирської, Рівненської, Волинської, Львівської, Київської областей,

    - дошкільні навчальні заклади міст Рівне та Житомир,

-   заклади роздрібної торгівлі та громадського харчування , приватні підприємці Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської областей.

      Директор  підприємства- заслужений працівник сфери послуг України Примачок Леонтій Матвійович.

      Виробництво

      Підприємство на даний час має два основних цехи: консервний та безалкогольних напоїв. У консервному  цеху розташовані лінії розливу соків освітлених та з м’якоттю,виробництва овочевих маринадів у склобанку ємністю  1л та 3 л , випуску компотів, варення,  джемів та повидла.

   В безалкогольному  цеху розташовані лінії з розливу безалкогольних напоїв  у ПЕТ-пляшках ємністю 0,5 та 1,5 л, квасу розливного в кегах та оцту.

     Комбінат має власну котельню ,яка працює,як на твердому, так і на  газоподібному паливі, власний автопарк, який налічує  5 вантажних та 3 легковий автомобілі.

Категорії товарів:

-соки фруктово-ягідні та овочеві( натуральні та купажовані, освітлені та з м’якоттю),

- сік березовий,

- компоти ,

- варення,

- джеми,

- повидло ,

- овочі мариновані,

- салати овочеві,

- соус томатний,

- мед штучний

- овочі солені,

- яблука мочені,

- капуста квашена,

- оцет,

- безалкогольні напої.